Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Penzion Sokolka

Penziony / Jeseníky

Počet lůžek: 52

Penzion Sokolka je díky své kapacitě, okolí a službám, které nabízí, ideální pro ubytování škol a školek v přírodě. Penzion leží v oblasti Kouty nad Desnou - v samotném srdci Jeseníků, rozlehlých hor, které ještě nezaplavily davy turistů.

Penzion Praděd

Penziony / Jeseníky

Počet lůžek: 115

Plánujete školu v přírodě nebo lyžařská kurz v Jeseníkách? Pak je jasnou volbou Karlov pod Pradědem a v něm Penzion Praděd, který se nachází v centru této malebné vesničky. Díky své poloze, vám dopřeje dostatek aktivit pro vaše zimní i letní radovánky. 

Penzion H&P

Penziony / Jeseníky

Počet lůžek: 48

Rodinný penzion H&P se nachází v samém srdci Jeseníků, cca 10 km západně od města Jeseník, ve vesničce Petříkov, poblíž Ramzovského sedla. Petříkov je ideální základnou pro sjezdové lyžování a běžky v zimě a turistické výlety v létě. 

Ubytování pod Mlýnem

Penziony / Jeseníky

Počet lůžek: 41

Pokud hledáte klid, ticho, krásnou přírodu a domácí prostředí, pak jste tu správně. Ubytování pod Mlýnem se nachází na okraji obce Černá Voda. Polosamota, v okolí krásné lesy a dostatek turistických míst, která lákají k výletu za poznáním. Jeseníky a škola v přírodě, to jde dohromady.

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krkonose/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizerske-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/luzicke-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/cesky-raj/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/machuv-raj-a-kokorinsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/vysocina-a-stredni-cechy/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krusne-hory-a-lazne-zc/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/lipno-a-sumava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizni-cechy-a-ceska-kanada/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/hotely/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/chaty/