Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Penzion Zátiší

Penziony / Beskydy a Morava

Počet lůžek: 100

Nově zrekonstruovaný Penzion Zátiší, se nachází mezi horami a uprostřed beskydských lesů, v malebné vesnici Komorní Lhotka. V blízkém okolí naleznete řadu výletních cílů, ale i sportovišť, včetně kryté sportovní haly. I díky tomu, je objekt ideálním místem jak pro školy v přírodě, tak sportovní soustředí. Všem poskytne potřebné a komfortní zázemí.

Pension Školka

Penziony / Beskydy a Morava

Počet lůžek: 47

Pension s poutavým názvem Školka se nachází v horní části Velkých Karlovic v údolí Vsetínské Bečvy na rozhraní Beskyd a Javorníků. Školy v přírodě mají v pensionu vytvořené ideální podmínky - místo pro učení, místo pro tvoření dílniček, zahradu aj. Okolí pensionu vás zase zavede do krásné přírody a láká k mnoha procházkám. 

Resort Kyčerka - Penzion Gaudeamus

Penziony / Beskydy a Morava

Počet lůžek: 51

Jednoduché, praktické, ale přitom příjemné a komfortní. Přesně takové je ubytování v Penzionu Gaudeamus, který se nachází v podhůří Javorníků a Beskyd, v obci Velké Karlovice. Právě zde můžete stále spatřit pastviny a hospodaření, jako z dob minulých. Prožijte školní pobyt v krásné přírodě, uprostřed voňavých luk a lesů... A co zima? Ta je zde jako z pohádky. Jistě vás potěší lyžařské středisko a vleky v pěší dostupnosti. 

Penzion Rzehaczek

Penziony / Beskydy a Morava

Počet lůžek: 28

Moravskoslezské Beskydy, Dolní Lomná. Přesně zde naleznete rodinný penzion Rzehaczek, který je umístěn v bezprostředdní blízkosti lyžařského vleku Armáda. Tedy v zimě z penzionu rovnou na lyže. Co jaro, podzim? Nebojte, zázemí pro školy v přírodě zde doplňuje dětský koutek, dětské hřiště nebo beachvolejbalový kurt. A ta příroda... Stovky turistických i cyklistyckých tras, jedinečná fauna i flora, krásné výhledy. Tohle jinde neuvidíte.

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krkonose/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizerske-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/luzicke-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/cesky-raj/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/machuv-raj-a-kokorinsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/vysocina-a-stredni-cechy/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krusne-hory-a-lazne-zc/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/lipno-a-sumava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizni-cechy-a-ceska-kanada/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/rekreacni-arealy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/hotely/