Škola v přírodě přesně dle vašich potřeb

Máme pro vás více jak 100 možností ubytování po celé ČR i v zahraničí. Ať už se chystáte do penzionu, chaty nebo rekreačního areálu. Stačí upřesnit parametry a můžete vybírat!

Penzion Pod Kaštany

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 35

Na jednom z nejkrásnějších míst v České republice, v malebném údolí Českého Švýcarska a obce Srbská Kamenice, se nachází penzion Pod Kaštany, který Vám poskytne velmi kvalitní zázemí pro všechny školy a školky v přírodě. Najdete tu naučné stezky, krásnou přírodu a výlety můžete podniknout na poutavě zajímavá turistická místa (Pravčická brána, soutěsky v Hřensku, pohádkový Dolský mlýn aj.). 

Penzion U Lesa

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 69 (3 budovy, 27, 20 a 22 lůžek)

V malé vesnici nedaleko Děčínského Sněžníku, naleznete rodinný penzion U Lesa. Jedná se o více než výstižný názec, protože les, příroda a čerstvý vzduch jsou přesně to, co vás zde čeká. Celá oblast je protkána cyklistickými i turistickými stezkami, které jsou v zimním období rájem pro běžkaře. Ubytování probíhá v pokojích, které v nedávné době prošli rekonstrukcí. U objektu vám bude k dispozici zázemí pro děti a veký, rovinatý pozemek. Pokud tedy chcete prožít svou školu v přírodě u Děčína, v krásné přírodě, jste tu správně. 

Penzion Kamzík

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 90

Penzion Kamzík najdete na úpatí hory Studenec (736 m. n. m.) v obci Studený. Okolí penzionu tvoří nádherná, klidná a romantická příroda. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a další  údolí Českosaského Švýcarska. V obci Studený se vám do cesty připlete i několik starodávných roubených chaloupek. Penzion Kamzík uvítá všechny, kdo do zdejší krajiny zavítají na školu v přírodě, školní výlet, ozdravný pobyt či lyžařský kurz. 

https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krkonose/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizerske-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/luzicke-hory/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/cesky-raj/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/machuv-raj-a-kokorinsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/vysocina-a-stredni-cechy/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/krusne-hory-a-lazne-zc/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/lipno-a-sumava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jeseniky/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/beskydy-a-morava/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/jizni-cechy-a-ceska-kanada/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/penziony/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/rekreacni-arealy/ https://www.skolkyvprirode.cz/skoly-v-prirode/f/ceske-svycarsko/chaty/