?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Seznam ubytování

Villaggio Riccio - jižní Itálie

Rekreační areály / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 400

Celý areál Villaggio Riccio se nachází v letovisku nedaleko městečka Mattinata v jižní a dle nás nejkrásnější části poloostrova Gargano. Areál je umístěn uprostřed olivového háje a svou vybaveností uspokojí klienty všech věkových kategorií. Mezi jeho hlavní přednosti patří čistota, klid a kvalitní služby. V celém areálu jsou česky mluvící pracovníci. Nejen školy v přírodě ocení nově vybudované univerzální sportovní hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště s možností nočního osvětlení, zastřešenou tělocvičnu, klienty velmi vyhledávaný „fotbálek“ a pingpongový stůl. Hlavním tahákem je ale samozřejmě moře, které naleznete pouhých 50 metrů od areálu. Už se těšíte? 

CENTINERA, BANJOLE - Chorvatsko, Istrie

Hotely / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 151

Resort s hotelovými pokoji se nachází na Medulinské riviéře v Banjole, na břehu mořské zátoky Centinera s průzračnou vodou, ve stínu krásného a vzrostlého borového lesa, v klidné lokalitě, ideální pro vaši dovolenou.

Antická Itálie Fabulous Village , Acilia / ŘÍM - střední Itálie

Rekreační areály / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 800

Resort/ kemp Fabulous Village se nachází 30 minut městskou dopravou od antického Kolosea v centru Říma a cca. 15 minut od pobřeží moře s nekonečnými písečnými plážemi. Fabulous Village vám každé ráno dává na výběr mezi sluncem zalitou pláží anebo Římem, plným antických památek, s možnou návštěvou Vatikánu

Resort BIJELA UVALA, Poreč - Chorvatsko, Istrie

Rekreační areály / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 170

4 hvězdičkový komplex ve střední části Istrije, na břehu úchvatného Jaderského moře, kousek od Poreče, v těsné blízkosti 2. největšího aquaparku na Istriji. Resort Bijela Uvala nabízí 4 venkovní bazény, organizované aktivity, animační programy, sportovní zařízení, kavárny a restaurace. Nádherné oblázkové, skalnaté a zpevněné pláže po celé délce resortu. Hřiště na beachvoleyball, tenis, basket a další. To vše jen 35 minut chůze od centra Poreče, města plného historie a zajímavých míst. Resort je ideální výchozí místo pro výlety na jih Istrije, do Puly atd...

Apartmány Flora Premantura - Chorvatsko, Istrie

Apartmány / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 76

V Chorvatsku se specializujeme na nejjižnější výběžek poloostrova Istrie, kde se nachází přírodní rezervace Kamenjak u městečka Premantura. A proč u nás vyhrála právě tato oblast? Důvodů je hned několik.:

Resort Bella Italia, Peschiera del Garda - Lago DI Garda, Itálie

Hotely / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 80

5ti hvězdičkový resort leží přímo na břehu věhlasného jezera Lago di Garda, v podhůří úchvatných hor. Rozkládá ve stínu vzrostlých stromů a poskytuje jedinečnou atmosféru. Široká nabídka služeb jak přímo v resortu, tak i na pláži.  Koupání v jezeru a vodní sporty jsou srovnatelné s nabídkami, jaké poskytují přímořské resorty. Ideální výchozí místo pro výlety do hor, ale stejně tak pro návštěvu turisticky atraktivních míst, jakými jsou zejména Benátky, Miláno nebo Verona.

Resort CENTRO VACANZE SAN FRANCESCO, Caorle - Severní Itálie

Rekreační areály / Chorvatsko a Itálie

Počet lůžek: 578

Prázdninový resort Centro Vacanze San Francesco se nachází na severním pobřeží Jaderského moře a je obklopen středomořskou vegetací se stovkami stromů. Tento 5ti hvězdičkový resort se nachází v blízkosti Caorle, typické rybářské vesničky s historií, barvami, chutěmi a tradicemi.

Sledujte nás na
Facebooku