?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Seznam ubytování

Penzion Pod Kaštany

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 35

Na jednom z nejkrásnějších míst v České republice, v malebném údolí Českého Švýcarska a obce Srbská Kamenice, se nachází penzion Pod Kaštany, který Vám poskytne velmi kvalitní zázemí pro všechny školy a školky v přírodě. Najdete tu naučné stezky, krásnou přírodu a výlety můžete podniknout na poutavě zajímavá turistická místa (Pravčická brána, soutěsky v Hřensku, pohádkový Dolský mlýn aj.). 

Penzion Romance

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 52

Chcete se svými dětmi soukromí, stranou od civilizace? Chcete s dětmi navštívit místa, kde se natáčela Pyšná princezna? Penzion Romance je Vaší jasnou volbou. Nabízí krásné ubytování v srdci Českého Švýcarska, kde Vás, pokud nechcete, jen tak někdo neobjeví. Celý objekt se nachází na menším kopečku, kde končí cesta a je obklopen zelení.

Penzion Kamzík

Penziony / České Švýcarsko

Počet lůžek: 90

Penzion Kamzík najdete na úpatí hory Studenec (736 m. n. m.) v obci Studený. Okolí penzionu tvoří nádherná, klidná a romantická příroda. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a další  údolí Českosaského Švýcarska. V obci Studený se vám do cesty připlete i několik starodávných roubených chaloupek. Penzion Kamzík uvítá všechny, kdo do zdejší krajiny zavítají na školu v přírodě, školní výlet, ozdravný pobyt či lyžařský kurz. 

Pension Vyhlídka

Rekreační areály / České Švýcarsko

Počet lůžek: 113

Pension Vyhlídka se nachází v nádherné chráněné rekreační oblasti Českého Švýcarska v oblasti Staré Olešky, která je přirozeným startem pro cyklistické i pěší túry. Je situován přímo za Olešským jezerem, které nabízí možnost koupání. Pension je zaměřen převážně na dětskou rekreaci a školní pobyty nebo pobyty škol v přírodě jsou tu velmi vítány. 

Rekreační středisko Sempra

Rekreační areály / České Švýcarsko

Počet lůžek: 59

Rekreační středisko Sempra v Nových Křečanech se specializuje především na ubytování škol v přírodě a ostatních dětských kolektivů. Díky hřišti a vynikajícímu terénu si tu na své přijdou i dětské týmy, vyrážející na sportovní soustředění. K dispozici vám tu bude bazén, hřiště, ohniště, pískoviště, stolní tenis, ale i množství travnatých ploch. A k tomu všemu můžete navíc prozkoumávat přírodní krásy a terén národního parku České Švýcarsko. Co víc si jen přát…

Chata Spojařka

Chaty / České Švýcarsko

Počet lůžek: 49

Projděte společně se svými dětmi krásy “osmého divu“ světa Pravčické brány či soutěsky nedalekého Hřenska. Ubytujeme Vás ve velmi příjemném penzionku na okraji česko saského Švýcarska, v oblasti Šluknovského výběžku.

Sledujte nás na
Facebooku