?

Nejste organizace pracující s dětmi?

Seznam ubytování

Hotel Bellevue

Hotely / Máchův kraj a Kokořínsko

Počet lůžek: 65

V malebném kraji, který je znám a opěvován Karlem Hynkem Máchou, si můžete užívat Vašich školiček v přírodě v hotelu Bellevue. Velmi blízko to budete mít na Máchovo jezero, můžete si vyšlápnout na zříceninu hradu Bezděz a hlavně si užívat perfektního pohodlí a zázemí, které hotel Bellevue nabízí.

Hotel Passage

Hotely / Máchův kraj a Kokořínsko

Počet lůžek: 50

Příjemné ubytování v kraji opěvovaném Karlem Hynkem Máchou nabízí hotel Passage. V okolí se nachází nepřeberné množsví turistických tras, naučné stezky a cyklostezky. Součástí hotelových služeb je i aquapark, který se nachází přímo na Máchově jezeře a do kterého mají ubytovaní vstup zdarma. Vzdálenost aquaparku od penzionu je pouhý 1,2 km. 

Penzion Fami

Penziony / Máchův kraj a Kokořínsko

Počet lůžek: 50

Velmi krásné ubytování můžete dopřát dětem, pokud se s nimi vypravíte na školičku v přírodě k Máchovu jezeru do Starých Splavů a zvolíte tento úžasný penzion Fami.  Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházkou borovým lesem to budete mít na pláž Máchova jezera jen 300 m. Můžete si naplánovat projížďku parníkem po Máchově jezeře, která jen umocní zážitek z vašeho pobytu v přírodě a připomene čas z roku 1928, kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře. 

Penzion Konrádov

Penziony / Máchův kraj a Kokořínsko

Počet lůžek: 23

Penzion Konrádov se nachází v krásné oblasti Kokořínska asi 50 km od Prahy. V okolí penzionu jsou rybníky, koňská farma a nekonečné možnosti vycházek po lese, kde můžete houbařit. Součástí penzionu je také rozlehlá zahrada a dětské hřiště. V zimě se na zahradě nabízí i možnost bobování. K dispozici vám také bude velká terasa, na kterou vstoupíte ze zahrady nebo z jídelny a obývací místnosti. V letních měsících se dá na terase i stolovat. 

Sledujte nás na
Facebooku